Aerobik Egzersizler

Aerobik kelimesi "Oksijen ile" anlamına gelmekte ve kasların enerji üretim sürecindeki oksijen kullanımına atıfla kullanılmaktadır. Aerobik egzersiz tipi kasların uzatılmış zaman aralıklarıyla orta düzeyli zorlanmasından başlayan ve yüksek kalp atım oranının korunduğu egzersizleri içermektedir.

Body Building

Body Building antremanlarında kaslar Fitness antremanlarının aksine hacimsel olarak gelişir.Hedef daha iyi bir kas kütlesine sahip olmaktır.

Tekwando Kursu

Tekvando, çıplak el ve ayakla yapılan, Kore kökenli bir uzak doğu savunma sanatı ve sporudur.Yaklaşık 600'lü yıllarda ortaya çıkmıştır ve kuşak sistemi vardır.

Kişiye Özel Program

Salonumuzda antrenörlerimiz alışılmışın dışında sabit programlar yerine vücut tipinize göre en iyi programları oluşturur ve gelişiminizi yakından takip eder.

18Apr

Yazar: Nehal Ahmetoğlu

Sporcu beslenmesi nedir ?

Sporcu beslenmesinde amaç ne olmalı ? Sporcu beslenmesi planlanırken neler göz önünde bulundurulmalıdır ? Yetişkin bir bireyde ortalama su , protein , yağ , mineral , karbonhidrat oranı ne olmalıdır ?

Devamı

18Apr

Yazar: İlminur MUTAFOĞLU

SPOR KULÜBÜNDE İLK GÜN

Spor kulübüne yazılarak en önemli adımı attın, şimdi spora nereden başlayacağın ve neler yapman gerektiği hakkındaki sorularına yanıt vereceğim!

Devamı

Antrenörlerimiz

Alanlarında uzman kadromuz ile sizin için en iyi hizmetleri vermeye hazırız.

Yunus Emre Şimşek

Erkek Fitness Eğitmeni

Yunus Emre Şimşek

Erkek Fitness Eğitmeni

Ayşe Budak

Bayan Fitness Eğitmeni

Ayşe Budak

Bayan Fitness Eğitmeni

Yunus Emre Şimşek

Erkek Fitness Eğitmeni